Komagene’den yeni şube

Ünlü çiğ köfte markası Komagene’nin kentimizdeki ikinci şubesi açıldı.

Cumhuriyet Caddesi’nin Müze – Sinanbey mevkiinde yer alan yeni lezzet durağının sade bir törenle yapılan açılışına Komagene Batı Karadeniz Bölge Müdürü Doğan Dübüş ile açılış duasını da yapan İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ahmet Özdemir de katıldı.

Tuncer Erhan
Komagene markasını şehir merkezine taşıyan Tuncer Erhan, yeni bir konsepte sahip, ailelerin de rahat bir ortamda yararlanabileceği işyerlerinde çiğ köftenin yanı sıra içli köfte, dürüm, yaprak sarma, etli pilav, dibek kahve gibi lezzetlerin de sunulduğunu, her ayın 15’inde yemek sepeti, yemek paketi kampanyaları olacağını belirtti ve “Bölgenin en büyük şubesi olan işyerimizde hemşerilerimizi çiğ köftemizden ve diğer lezzetlerimizden tatmaya bekliyoruz. Açılışımız katılan tüm herkese de teşekkür ediyorum” dedi.

Doğan Dübüş

KomageneBatı Karadeniz Bölge Müdürü Doğan Dübüşde, “Bugün Kastamonu’da açtığımız şube ile birlikte Türkiye genelinde bin 290 sayısına ulaştık. Kastamonu’da  Candaroğulları’ndan sonra ikincisini de Cumhuriyet Caddesi üzerinde açıyoruz. Tosya’da da bir şubemiz var bununla birlikte Kastamonu’da da üç şubemiz oldu. 1290’ncı şubemiz Kastamonu’ya hayırlı olsun. Şube sahibimizin de bol kazançlar elde etmelerini de diliyorum. Açılışımıza katılanlara da Komagene ailesi olarak teşekkür ediyorum” diye konuştu.   CM