KOVİD savaşçılarına Teşekkür belgesi

Kastamonu Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ndeki Kovid-19 ünitelerinde görev yapan doktor ve yardımcı personele teşekkür belgesi verildi.

Hastanede ilçelerden gelerek dönüşümlü görev yapan doktorlardanailesinden uzak geçirdiği  8 aylık görev süresini doldurup ana görev yerine dönecek olan İnebolu Devlet Hastanesi Dahiliye Uzmanı Dr. Ayşe Beleviye’ye teşekkür belgesi veren İl Sağlık Müdürü Dr. Yüksel Kutlu, “Doktorlarımızla ve tüm sağlık çalışanlarımızla birlikte KOVİD-19’a karşı büyük bir mücadele ve savaş veriyoruz. İlçelerimizden dönüşümlü olarak Eğitim ve Araştırma Hastanemize görevlendirdiğimiz doktorlarımız da canla başla bu mücadelede görev yapıyorlar.. Bu bağlamda tüm doktorlarımıza sağlık çalışanlarımıza müteşekkiriz” dedi.

KOVİD-19 servislerinde özveriyle görev yapan  yardımcı personel de unutulmadı.

Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Zafer Ergül,“KOVİD-19 servislerinde görevli yardımcı personelin gayretli ve özverili çalışmalarını yakından biliyorum. Onlarıda yadsınamaz gayretleri ve çabalarından dolayı hakettikleri teşekkür belgesiyle onurlandırmış olmanın huzurunu duyuyorum” dedi.