KSK’da yeni süreç nasıl olacak?

GMG Kastamonuspor, Türkiye Futbol Federasyonu’nun 1 Eylül 2021 tarihinde açıkladığı karar doğrultusunda; ilimizde yaşanan sel felaketinin olumsuz etkileri, can kayıpları ve halkın yaşadığı travma sebebiyle 2021-2022 sezonundaki tüm haklarını dondurmuştu.

Bu kararın açıklanmasının üstünden tam bir aylık süre geçti. Bu süre zarfında, normal şartlarda GMG Kastamonuspor’un mücadele edeceği TFF 2’nci Lig Beyaz Grup’ta 4 hafta geride kaldı.

Bu bir sezonluk dönemi yönetimin nasıl değerlendireceği ise merak konusu.  Kırmızı-siyahlı taraftarlar, GMG Kastamonuspor’un gelecek sezon başlangıcına kadar olan süreçte ne gibi çalışmalar yapacağını merak ediyor.

Süreçle ilgili merak edilen sorular şöyle: GMG Kastamonuspor nasıl bir rota izleyecek? Genel kurul yapılacak mı, ne zaman yapılacak? GMG Kastamonuspor, gelecek sezon öncesinde takım kurma çalışmaları yapıyor mu, nasıl bir yöntem izlenecek? Bu dönemde borçlar ödenecek mi?  Transfer yasağı kalkacak mı? Yeni sezonda GMG Kastamonuspor’un hedefi ne olacak?