KSK’ya Gümüş jest

Kastamonuspor 1966 kritik Beylerbeyi maçı öncesi Boğaz’da stres attı.
Cideli işadamı armatör Orhan Gümüş’ün Gümüş Damla Yatı’nda misafir edilen kırmızı siyahlılar güzel bir akşam yemeğinin ardından müzik eşliğinde İstanbul Boğazı’nda tur attı.
Kastamonuspor’a geçmiş yıllarda da yakın ilgi gösteren ve gurbetçilerin İstanbul’da kapısını sıkça çaldığı Kastamonu sevdalısı Orhan Gümüş, kırmızı siyahlı futbolcularla gece boyunca yakından ilgilendi.
Muhteşem geceye Kastamonuspor 1966 Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Gülamoğlu, Kulüp Sözcüsü ve Kafile Başkanı Ahmet Baysan, Yönetim Kurulu Üyesi Sadettin Küçüktarakçı, Kastamonulu işadamı Ömer Yüksel, KSK 1966 Teknik Direktörü Ahmet Duman’ın yanı sıra Kastamonu eski Cumhuriyet Başsavcısı Ayhan Turhan ile Kastamonu eski Cumhuriyet savcılarından Halim Uğurlu da katıldı.
Kastamonuspor 1966’nın bu sezon 3. Lig’de şampiyon olup 2. Lig’e yükseleceğine yürekten inandığını belirten Cideli işadamı hemşerimiz Orhan Gümüş, Kastamonuspor 1966’nın Kastamonu ile İstanbul arasındaki bağları güçlendirecek önemli bir enstrüman olduğunu kaydetti.