“KSK'yı para kasası gibi görenlerle işimiz olmaz”

“Listemizde 11 isim var. Bu isimlerden en az 4’ünü kadroya dahil etmek istiyoruz. İstediğimiz mevkiler ise kaleci, stoper, orta saha ve kanat oyuncusu” dedi.

Kastamonuspor 1966 Teknik Direktörü Ahmet Duman, transfer çalışmalarının büyük bir titizlik içerisinde sürdürüldüğünü söyledi.

Kastamonuspor’u para kasası gibi gören futbolcularla işlerinin olmayacağını da söyleyen Ahmet Duman, transfer listelerinde şu anda 11 ismin bulunduğunu ve bu isimlerin bazılarıyla görüşmeye başladıklarını söyledi.

Önceliklerinin kaleci, stoper, ortasaha ve hem sağda hem de solda görev yapabilecek bir kanat oyuncusu olduğunu söyleyen Ahmet Duman, “Transfer çalışmalarımız sürüyor. Listemizde bir birine alternatif 10-11 oyuncu var. Bu oyunculardan bazılarıyla görüşüyoruz. Bazı isimler üzerinde de araştırmalarımızı sürdürüyoruz. İkinci yarı öncesi en az 4 mevkiye oyuncu transferi düşünüyoruz. Önceliğimiz kaleci, stoper, ortasaha ve hem sağda hemde solda görev yapabilecek bir kanat oyuncusu olacak. Her zaman olduğu gibi transferde iyi karakterli ve kaliteli isimleri tercihe etmeye özen göstereceğiz. Oyuncu seçiminde ayrıca kulübün menfaatlerini de her zaman ön planda tutacağımızın bilinmesini istiyorum. Kastamonuspor 1966’nın 2.Lig yolunda hiç bir fedakarlıktan kaçınmıyor olmasını, suistimal etmek isteyen, Kastamonuspor 1966’ya para kasası gözüyle bakan, paradan başka bir şey düşünmeyen ve çok uçuk rakamlar telafuz eden futbolcularla işimiz olmayacağını açık ve net olarak belirtmek istiyorum” diye konuştu.