KUZKA yönetimi Sinop’ta toplandı

Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) yönetim kurulu üyeleri Sinop Valisi Köksal Şakalar başkanlığında Sinop’ta toplandı.

Sinop Valisi Köksal Şakalar başkanlığındaki Şubat Ayı Yönetim Kurulu toplantısına, Çankırı Valisi ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hamdi Bilge Aktaş,yönetim kurulu üyeleri Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz, Kastamonu Belediye Başkanı R. Galip Vidinlioğlu, Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Sinop Belediye Başkanı Barış Ayhan,Çankırı İl Genel Meclisi BaşkanıMustafa Çıbık, Sinop İl Genel Meclisi Başkanı Yakup Üçüncüoğlu, Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Oğuz Fındıkoğlu, Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hayrettin Çelikten, Sinop Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salim Akbaşve KUZKA Genel Sekreteri Dr. Serkan Genç katıldı.

Toplantıda Ajans çalışmalarına ilişkin yönetim kurulu üyelerine bilgi veren KUZKA Genel Sekreteri Dr. Serkan Genç, toplantı gündem maddeleri arasında yer alan 2020 yılı çalışma programı ve bütçesi,2019 yılı iç denetim raporu ve Ajans etik yönergesinde değişiklik yapılmasına dair bir de sunum gerçekleştirdi.

Sunum sonrasında yönetimi kurulu toplantısı,gündem maddelerinin üyeler tarafından ayrıntılı olarak görüşülmesi ve karara bağlanmasıyla sona erdi.