Lider Kastamonuspor 1966 “fark”, Çine Madranspor can derdinde

Geçen haftaki İstanbul deplasmanında Çatalcaspor karşısında zorlanan ve bir puanı güçlükle kurtarabilen lider Kastamonuspor 1966, şampiyonluk hedefine ulaşma yolundaki son 14 engelin ilkini aşabilmek için pazar günü 13.30’da Gazi Stadı’na çıkıyor.

Kendi sahasında puan kaybetmemek ve takipçisi Niğde Belediyespor’la arasındaki 5 puanlık farkı en azından korumak isteyen kırmızı-siyahlılar, ligde kalabilmek için varını yoğunu ortaya koymaya başlayan Çine Madranspor’la karşılaşıyor.

 

Lider Kastamonuspor 1966, pazar günü Gazi Stadı’nda Aydın temsilcisi Çine Madranspor’u konuk edecek. Geçtiğimiz hafta Çatalca deplasmanından bir puanla ayrılan, en yakın takipçisi Niğde Belediyespor’un da Dersim deplasmanından bir puanla dönmesiyle 5 puanlık farkı koruyarak liderliğini devam ettiren Kastamonuspor 1966, Çine Madranspor karşısında puan kaybı yaşamadan hedefine emin adımlarla ilerlemek istiyor.

DUMAN TRİBÜNDE

PFDK’nın bir maç ceza verdiği teknik direktör Ahmet Duman, yarın ki karşılaşmada takımının başında yer alamayacak. Bu sezon ilk kez Ahmet Duman olmadan sahaya çıkacak olan Kastamonuspor 1966’da takımın başında ise antrenör Seyfullah Konyalı yer alacak.

EKSİK OYUNCU YOK

Cezalı oyuncunun bulunmadığı Kastamonuspor 1966, hafif sakatlıkları bulunan Cabir Coşar, Fatih Özçelik, Hüseyin Bak ve Fatih Selimhan Solmaz’ın ise yarın ki maçta teknik heyetin görev vermesi halinde sahada olması bekleniyor.

MUHTEMEL 11

Kastamonuspor 1966’nın Çine Madranspor karşısına şu ilk 11 ile çıkması bekleniyor: Kalede Hasan Sürmeli, savunmada Faruk Öcal, Yusuf Orhan, Müslüm Aydoğan, Fatih Selimhan Solmaz, orta alanda Cabir Coşar, Hüseyin Bak, Taner Yalçın, Halil Çelik, Fatih Özçelik, forvette ise Yaşar Çetin.

RAKİBİN 6 EKSİĞİ VAR

Rakip Çine Madranspor ise yarın 6 eksikle mücadele edecek. Çine Madran’da Mustafa Kara ve Mesut Yılmaz’ın sakatlığı, Çağlar, Mertgül, Yunuscan ve Ramazan da cezalı olduğu için maçta forma giyemeyecek.

ÇİNE SEYİRCİSİ NEREDE OTURACAK?

Çine Madranspor’u yarın ki maçta destekleyecek 45 kişilik taraftarının ise nerede oturacağı merak konusu. Mevcut misafir tribünün Kastamonuspor seyircisine, rakip takım taraftarının ise yeni yapılan portatif tribüne geçip geçmeyeceği yarın ki karşılaşmada netlik kazanacak.