Lider KSK’nın cuma sınavı

Kastamonuspor 1966, seçimler nedeniyle hafta içine alınan 12. Hafta maçını bugün Gazi Stadı’nda 24 Erzincanspor’la yapıyor.
Grubun yenilgisi bulunmayan iki takımını karşı karşıya getirecek olan müsabaka saat 13.30’da başlayacak.

3.Lig 3. Grup’ta liderliği, namağlup olarak elinde bulunduran Kastamonuspor 1966, her iki ünvanını korumayı hedeflediği zorlu bir maç için bugün Gazi Stadı’na çıkıyor.
Kırmızı-siyahlılar, seçimler nedeniyle hafta içine alınan maçta, kendisi gibi yelilgisi bunulmayan 24 Erzincanspor’u konuk edecek.
Kastamonuspor 1966’da bu kritik karşılaşma öncesinde cezalı ve sezonu kapatan Günay şakar dışında sakat oyuncu bulunmuyor.
Çorum deplasmanında sarı kart cezası nedeniyle kadroda yer almayan sağaçık Uğur Yanıkdemir’in bugünkü karşılaşmada ilk 11’de forma giymesi bekleniyor.
Kırmızı siyahlı temsilcimizin bugünkü maça çıkacak muhtemel ilk 11’i şöyle:
Eray – Osman, Taner, Müslüm, Fatih – Cabir, Hüseyin – Uğur, Batuhan, Salim – Yaşar.

ERZİNCAN TARAFTARIYLA GELİYOR

Rakip Erzincanspor’u bugünkü maçta taraftarı da yalnız bırakmayacak. Erzincan ve İstanbul’dan yaklaşık 100 kadar 24 Erzincanspor taraftarı bugün Kastamonu’ya gelerek takımlarına destek verecek.

Kırmızı-siyahlı temsilcimizin, hem rakibin gücü, hem de tribün desteğinden dolayı bugünkü karşılaşmada taraftarına çok ihtiyacı olacak. Ligde yenilgisiz yoluna devam eden ve liderliği elinde bulunduran temsilcimiz, sezon başından itibaren istediği seviyede alamadığı desteği bugünkü maçta görmek istiyor. Bu karşılaşma aynı zamanda taraftarın da maçı olacak.

HAKEM MALATYA’DAN

Karşılaşmayı Malatya bölgesi ulusal hakemi Oğuz Kaan Turan yönetecek. Yardımcılıklarını ise Elazığ bölgesinden Adnan Akbulut ile Malatya bölgesinden Barış Akdağ yapacak.