Liderin Doğu seferi

İlk yarının perdesi iniyor

Lider Kastamonuspor 1966, sezonun ilk devresinin son maçında yarın Tunceli ekibi Dersimspor ile karşılaşacak. Tunceli Atatürk Stadı’nda oynanacak olan karşılaşma saat 13.00’da başlayacak.

 Ligin ilk devresini lider olarak tamamlamayı garantileyen Kastamonuspor 1966, yarınki karşılaşmadan da galip ayrılarak puan farkını açarak devreyi tamamlamayı hedefliyor.

ÜÇ EKSİK VAR

Kastamonuspor 1966, iç sahada henüz yenilgi yaşamayan Dersimspor karşısında üç eksikle sahada yer alacak. Batuhan Er, Mustafa Demir ve Muhammed Haşim Çoban, sakatlıkları nedeniyle Tunceli’ye götürülmedi. Temsilcimizde Uğur Yanıkdemir ve Osman Alptekin ise sarı kart sınırında bulunuyor.

MUHTEMEL KADRO

Kastamonuspor 1966’nın, yarınki karşılaşmaya şu dizilişle çıkması bekleniyor: Kalede Eray Çalışkan, savunmada Faruk Öcal, Taner Arı, Müslüm Aydoğan, Fatih Selimhan Solmaz, orta alanda Cabir Coşar, Uğur Çelik, Uğur Yanıkdemir, Hüseyin Bak, Salim Uzun, forvette ise Yaşar Çetin.

HAKEM ANKARA’DAN

Karşılaşmayı Ankara bölgesi ulusal hakemi Gürel Uzuner yönetecek. Genellikle 2. Lig ve 3. Lig’de karşılaşmalar yöneten Uzuner, PTT 1. Lig’de ise dördüncü hakem olarak görev alıyor. Gürel Uzuner’in yardımcılıklarını ise yine Ankara bölgesi ulusal yardımcı hakemleri Çağlar Mehmet Uludağ ve Hilmi Göktürk İmamoğlu yapacak.

KAFİLE BUGÜN ELAZIĞ’DAN TUNCELİ’YE GEÇECEK

Kırmızı siyahlılar Dersimspor maçı için bugün Tunceli’ye geçecek. Dün havayoluyla Ankara’dan Elazığ’a giden Kastamonuspor 1966 kafilesi, geceyi burada geçirdikten sonra, bugün karayoluyla Tunceli’ye ulaşacak. Maç saatini de Tunceli’de beklemeye başlayacak olan temsilcimiz, karşılaşmanın hemen ardından tekrar Elazığ’a geçecek ve bir gün sonra da yeniden havayoluyla Ankara aktarmalı olarak İzmir’e gidecek. Kafile Karşıya maçına kadar İzmir’de kalacak. • ERHAN VEREN