LÖSEV ailesi yemekte buluştu

LÖSEV Kastamonu İl Temsilciliği, Cem Sultan Bedesteni’nde düzenlenen yemekte bir araya geldi. Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Hakkı Özcebeci’nin de yer aldığı programa, hastalığını yenmiş ve tedavi sürecinin sonuna gelmiş hastalar ve yakınları katıldı.

Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) Kastamonu İl Temsilcisi Şevket Yılmaz,  yemekte yaptığı konuşmada, 2-8 Kasım Lösemi Çocuklar Haftası’nın yaklaştığını ifade ederek, ‘’Burada bu süre içerisinde neler yapabileceğimizi, ne tür etkinliklerle farkındalığımızı arttırabileceğimizi konuşacağız’’  dedi.

Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Hakkı Özcebeci ise, “Şevket bey benim 25 yıllık arkadaşım, en az 20 sene önce girdiği bir mücadele var, bu mücadelede önceden tek başınaydı; sonradan görüyorum ki sizler gibi güzide bir toplulukla birlikte aile olmuş. Ne mutlu sizlere.  Bu hastalığa yakalandığında ne yapacağını bilemeyen insanlara yol gösteriyor. Bu gurur verici bir şey, sizlerle beraber olmaktan dolayı çok mutlu oldum. Önce şahsım, daha sonra da temsil ettiğim kurum adına bizlere bir şey düşerse, her zaman hazır olduğumu söylemek isterim” diye kaydetti.