“Menajerlerle değil futbolcularla görüşüyoruz”

Kastamonuspor 1966 Futbol Şube Sorumlusu Özhan Arslan, mevkilerinin en iyi isimleri kadroya dahil etmek için çaba harcadıklarını, transfer çalışmalarında ise çalıştıkları herhangi bir menajerin olmadığını, oyuncularla birebir temas kurduklarını söyledi.
Dış transferde 6 oyuncu ile sözleşme imzaladıklarını da söyleyen Özhan Arslan, yapılan transferlerin teknik heyetin raporu doğrultusunda ve yönetim bilgisi dahilinde gerçekleştiğini belirtti.
Her futbolcuyu izlediklerini ve gerekli soruşturmaları yaptıktan sonra transfer teklifinde bulunduklarını söyleyen Özhan Arslan, “Kadromuzda görmek istediğimiz oyuncunun bir menajeri yoksa kendisiyle bire bir görüşüyoruz. Menajeri olan futbolcu zaten teklif götürdüğümüzde bizi menajerine yönlendiriyor ve menajeriyle görüşme yapıyoruz. Bugüne kadar 6 oyuncu transfer ettik. Bu oyuncular arasında menajerle çalışan tek isim ise Melih Vardar’dır. Diğer futbolcularla bire bir görüşme yaptık. Melih Vardar’la yaptığımız görüşmede menajeri Birol Güneş’te Kastamonu’ya geldi” dedi.
Transfer ettikleri isimlerin kalitesinin tartışılmaz olduğunu da söyleyen Özhan Arslan, “Listemizde halen çok iyi oyuncular var. Bir çoğu 1.Lig’den 2.Lig’den 3.Lig’e gelmek istemediği için bize hayır diyor. Yönetim olarak alabildiğimiz oyuncuların en iyisini kadromuza katmaya çalışıyoruz. Yaptığımız transferlerde çok kaliteli. Çok kaliteli transferler yaptık, çok kaliteli isimleri kadromuza kattık. Kastamonuspor 1966 formasını giymek için can atan çok sayıda oyuncu var. Ancak şuana kadar 6 isimle sözleşme imzaladık. Transferde beklememizin en büyük sebebi en iyi oyuncuları kadroya katmaktır. 5 veya 6 isimle daha anlaşma yapacağız. Bu isimlerde liglerinde ve mevkilerinde en iyi isimler olacaktır. Kimsenin endişesi şüphesi olmasın” diye konuştu.