Meslekte 30 yılı devirdiler

Özel Kastamonu Anadolu Hastanesi, meslekte 30 yıllarını deviren iki değerini ödüllendirdi.

Sağlık Hizmetleri Direktörü hemşire Gülten Göksoy’a, Dünya Hemşireler Haftası kapsamında, meslekte 37’nci,Özel Kastamonu Anadolu Hastanesi’nde 17’nci yılı nedeniyleYönetim Kurulu Başkanı Recep Dinler, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Dr. İsmail Kırgeç, Başhekim Nöroloji Uzm. Dr. Zeki Esat Öztürk, İdari Hizmetler Direktörü Eczacı Mehmet Aydemir ve Anadolu Hastanesi Diyaliz Merkezi İdari Koordinatörü Uğur Berber’in de katılımlarıyla plaket takdim edildi.

14 Mayıs Eczacılar Günü’nde de meslekte 30’uncu, Özel Kastamonu Anadolu Hastanesi’nde ise 14’üncü yılını tamamlayan İdari Hizmetler Direktörü Eczacı Mehmet Aydemir’e Yönetim Kurulu Başkanı Recep Dinler tarafından plaket sunuldu.

Özel Kastamonu Anadolu Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Recep Dinler, hemşire Gülten Göksoy ve Eczacı Mehmet Aydemir’i tebrik ederek sağlıklı, mutlu ve huzurlu nice nice meslek hayatı temenni edip başarılarının devamını diledi. Mehmet Aydemir ve Gülten Göksoy’da anlamlı hediyeleri için Özel Kastamonu Anadolu Hastanesi Yönetim Kurulu’na teşekkür etti.

Aydemir ayrıca, 26. Bölge Kastamonu Eczacılar Odası’nda düzenlenen programda da 30’uncu yıl plaketi aldı.