Milli heyecana ortak ol

2022 Kadınlar Avrupa Hentbol Şampiyonası Elemeleri 6. Grup’ta mücadele eden A Milli Kadın Hentbol Takımı bugün Kastamonu’da Sırbistan’ı ağırlayacak. Kastamonu Merkez Spor Salonu’nda oynanacak mücadele saat 17.30’da başlayacak. A Milli Kadın Hentbol Takımı, 2 Mart’ta İzlanda’yı Kastamonu Merkez Spor Salonumuzda mağlup etmişti.

A Milli Kadın Hentbol Takımı, bugün Kastamonu’da Sırbistan’ı konuk edeceği 2022 Avrupa Şampiyonası Elemeleri 6. Grup 5. maçının hazırlıklarını tamamladı.
Ay-yıldızlı ekip, başantrenör Costica Buceschi yönetiminde Kastamonu Merkez Spor Salonu’nda karşılaşma öncesi antrenmanını gerçekleştirdi.
Buceschi, gazetecilere yaptığı açıklamada, verimli bir kamp dönemi geçirdiklerini belirterek, “Kampımızın ilk bölümü Ankara’daydı. İkinci bölümü de Kastamonu’da oldu. Pazar günü tüm takımın katılmasıyla Kastamonu’da kampımız başladı. Takımımızın İzlanda ile oynadığımız maçtaki kadar savaşmasını istiyorum. Sırbistan çok iyi bir takım. İzlanda karşısında oynadığımız oyundan çok daha iyisini yapmalıyız. Salona önceki maçtan çok daha fazla taraftarımızın gelmesini istiyoruz. Taraftarın gelmesi Sırbistan üzerinde büyük baskı oluşturacak. Yarınki maça hazır bir şekilde çıkacağız.” ifadelerini kullandı.