Mustafa Başesgioğlu: “Ne ekerseniz onu biçersiniz”

Memleket Partisi İl Başkanı Mustafa Başesgioğlu, Kastamonu seçmenine temsilcilerini belirleme noktasında tercihlerini değiştirme çağrısı yaptı, “Halkın onayıyla, hakkın tercihleriyle, kişisel çıkarları ve çevresi için çalışmayan, hak, hukuk, adaleti ilke edinmiş, hesap veren, ayrımsız hesap soran, halk gibi yaşayan memleket sevdalılarına ihtiyaç var. Kendinize ve oylarınıza güvenin; hakem sizlersiniz. Ne ekerseniz onu biçersiniz” dedi.

 

Memleket Partisi İl Başkanı Mustafa Başesgioğlu, yaptığı açıklamada, Kastamonu seçmenine temsilcilerini belirleme noktasında tercihlerini değiştirme çağrısında bulundu.

Başesgioğlu’nun açıklaması şöyle:

“Kurdelesini kesmek için koşanlar! Fotoğrafa girmek için yarışanlar! İşler biraz kötüye gidince! “Biz demiştik batsın” diyenlerden bu şehre hayır gelmez! Parası olan,adamı olan siyasi yapıdan bu halka derman olmaz! Sadece maç izlemek için şehre gelen vekilden bu şehre hayır gelmez! Sürekli birbirleriyle kavga eden siyasilerden bu şehre hayır gelmez. Adamına göre,zamana göre haksızlıklara karşı çıkan ilkesiz siyasilerden bu şehre hayır gelmez! Gündemde kalmak için bulduğu her türlü dedikoduyu, aslıastarı olmayan konularla halkımızın gündemini değiştirmek isteyen siyasi yapıdan bu şehre hayır gelmez! Ankara’nın listesini yaptığı, halktan bihaber kişilerin seçimlerde dayatıldığı yapıdan bu şehre hayır gelmez! Aynı metni her toplantıda okuyan vekilden bu şehre hayır gelmez! Bir araya gelip bir bardak çay içmeyen,sohbet etmeyen,sorunları tartışmayan, ortak akıl ile çalışmayan siyasi yapıdan bu şehre hayır gelmez! Proje üretmek yerine devletin kurumlarıyla kavga eden akıldan bu şehre hayır gelmez! Halkımızın gündemi:Hayat pahalılığı,geçim sıkıntısı,işsizlik,üretememek,maliyetlerin çok yüksek olması, yeterli beslenmemek,konut kiraları, emeklilerin yaşam mücadelesi, sağlık ve eğitim sorunları. Çare: Halkın onayıyla,hakkın tercihleriyle, kişisel çıkarları ve çevresi için çalışmayan, hak,hukuk,adaleti ilke edinmiş, hesap veren,ayrımsız hesap soran, halk gibi yaşayan memleket sevdalılarına ihtiyaç var. Artık tercihlerinizi değiştirin,değişimden yana tavır alın. Kendinize ve oylarınıza güvenin; hakem sizlersiniz. Ne ekerseniz onu biçersiniz.”