Namlı’dan jeste devam

AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı, 1 Kasım seçimlerinde elde ettikleri sonuçta payı bulunan parti organı ve mensuplarını teşekkür plaketi ve belgeleriyle ödüllendirmeyi sürdürüyor.

20151128_151958Merkez köylere yapılan teşekkür ziyaretleriyle birlikte sürdürülen etkinlikte son olarak da partili İl Genel Meclis üyelerine, Kadın ve Gençlik Kolları başkanlarına plaket, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları yönetim kurulu üyelerine ise teşekkür belgeleri, parti binasında düzenlenen sade bir törenle törenle Merkez İlçe Başkanı Ahmet Namlı tarafından verildi.

Törende konuşan Başkan Namlı, şunları söyledi:

“Merkez İlçede 1 Kasımdaki muhteşem başarı her birimi ile merkez ilçe teşkilatının uyumlu ve disiplinli çalışması ile gelmiştir. Özellikle köylerde Merkez İlçe Yönetim kurulu ve İl Genel Meclisi üyelerimizin merkezde ise yine İl ve Merkez İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ile Kadın ve Gençlik Kollarımızın, Belediye Başkanımız ve meclis üyelerimizin, İl Disiplin Kurulu üyelerimizin, mahalle başkan ve yönetimlerimizin ve sandık görevlilerimizin özverili çalışmaları ile gelmiştir. Onlar görevlerini harfiyen yerine getirdiler ve başarı geldi. Bu tarihi başarı sonrası çam sakızı çoban armağanı 3-0 hatırası olarak birer plaket ve teşekkür belgesi ile onore etmek de bizim görevimizdi. Hakkı geçen herkese şükranlarımı sunar, birlik ve beraberliğimizin devamını dilerim.”

Kendisine verilen plakette, Namlı’nın imzasıyla “1Kasım 2015 seçimlerinde Kastamonumuzdaki 3-0 lık zaferin en büyük mimarı olan, Şerife Bacı’nın torunları cefakar Kadın Kollarımızın muzaffer Başkanına Merkez İlçemizdeki çalışmalarımızdan dolayı şükranlarımı sunar, başarılı çalışmalarınızın devamını dilerim” ibaresi yer alan

Kadın Kolları Başkanı Yüksel Özbay, çok duygulandığını, zira şimdiye kadar çok başarı kazanıldığı halde bu şekilde onore edilmediklerini belirterek Namlı’ya teşekkür etti.

Merkez İlçe Başkanı Ahmet Namlı, mahalle-köy Başkanları ve yönetimleri ile sandık görevlilerine önümüzdeki günlerde plaket ve belgelerinin verileceğini açıkladı.