Nida Sinsi güven tazeledi

Kastamonu Özel İdare KHS’de başkan Nida Sinsi, üyelerin oylarıyla yeniden kulüp başkanlığına getirildi.

Özel İdare KHS’nin bu yıl 37’nci yılı olduğunu söyleyen Nida Sinsi, “Kastamonu için anlamlı bir rakam. Başkanlık bayrağını 2014 yılında rahmetli Şükrü Abi’den almıştım. Bu vesileyle 2019 yılı Mayıs ayında hakkın rahmetine kavuşan Şükrü Demirkapılı’yı rahmetle yad ediyorum. Bu kulübe çok emek verdi” dedi.

Geride bıraktıkları dönemde çok önemli çalışmalar yaptıklarını da söyleyen Nida Sinsi, genel kurulda şunları söyledi:

“Türkiye çapında tanınan ve güvenilen bir kulüp yapısı şu anda bizde mevcut. Bu dönemde hem üyelerimize karşı hem de kulübümüz bünyesinde çalışan ya da spor yapan kişilere karşı üstümüze düşen sorumluluğu yerine getirmekle ve onlara gayet açık ve dürüst ve gelişimlerini sağlayacak şekilde davranmakla gurur duyuyoruz. Genç oyunculara uzun süre verdiğimizden dolayı Ziraat Türkiye Kupası’na katılma hakkı elde ettik. Bundan dolayı da gururluyuz. Genç oyunculara imkanı daha fazla vermek istiyoruz. Bayrağı devraldığımızdan bu yana her sene alt yapı takımlarını güçlendiriyoruz. Tüm alt yaş gruplarında takımımız var. Eski bir halısahamız var. Burayı yenileyeceğiz. Doğa Kültür Köyü’ndeki sahamızla ilgili bazı ek çalışmalarımız var. Yurduntepe’de gurur duyduğumuz bir kayak merkezimiz var. Oradan da kulübe gelir getirici çalışmalar yapabiliriz.”

Kulüp yönetiminde yer alan isimler ise şöyle:

Nida Sinsi, Sadık Düzgün, Osman Yıldız, Tuncay Sönmezışık, Ogün Yücebıyık, Rafet Tiryaki, Ali Döğücü, Ali Bayraktar, Sezai Topaloğlu, Ömer Faruk Sivaslıoğlu, Fikri İrdem.