Nusret’ten destek THY’den teşekkür

Estonya’da düzenlenen Uluslararası Masa Tenisi Performans Gelişim Kampı’na katılan ve yine 128 sporcunun katılımıyla düzenlenen turnuvada da 12 yaş altı kategorisinde şampiyon olan Özgün Nidal Afacan’a, dünyaca ünlü restoranlardan Nusret’in sahibi Nusret Gökçe’den destek, dönüş yolculuğunda ise Türk Hava Yolları’nın kaptan pilotundan ise sürpriz bir teşekkür geldi.

Kastamonu’dan bir diğer sporcu arkadaşı Kuzey Gündoğdu ve antrenörler Melih Buğur, Nermin Şenol ve Murat Terzi ile birlikte Estonya Tallin’e giden Özgün Nidal Afacan, 12 günlük kamp süresi boyunca birbirinden zevkli ve heyecanlı maçlar çıkardı.

Rusya, Estonya, Litvanya ve Letonya’dan gelen sporcularla birlikte müsabakalara çıkan Özgün Nidal’i Estonya Tallin Büyükelçimiz Süleyman İnan Özyıldız da konuk ederek tebrik etmişti.

Estonya’dan Türkiye’ye dönüş yolculuğunda ise ilk sürpriz Türk Hava Yolları’nın kaptan pilotundan geldi. Kaptan pilot uçakta yaptığı anonsta, “Bugün yolcularımız arasında Estonya Masa Tenisi Turnuvası’nda şampiyon olan sporcumuz Özgün Nidal Afacan var. Kendisini kutluyoruz ve gurur duyuyoruz” dedi.

Türkiye’ye döndükten sonra da Özgün Nidal’e bir teşekkür de Nusret restoranlarının sahibi Nusret Gökçe’den geldi. Nusret Gökçe, “Özgün Nidal ile beraberiz. Kendisi madalya ile Türkiye’ye döndü. Ülkemizi çok iyi temsil ediyor. İnşallah olimpiyatlarda ve dünya şampiyonalarında da en iyi şekilde temsil eder. Canı gönülden destekliyorum ve başarılarının devamını diliyorum” diye konuştu.