Örnek müdür; hayırsever öğretmen; kolej gibi okul

  • Harun Vaysaloğlu, Ali Fuat Darende ve Candaroğulları okullarındaki performansını bu deneyimleri ile de zenginleştirerek sürdürüp, bu çabalarına Sınıf Öğretmeni Mustafa Dümdüm’ün kişisel destekleri ve diğer idareciler ile öğretmenlerin gayreti de eklenince yeni görev yeri TOKİ İlkokulu adeta koleje dönüştü.

2010-2011 döneminde açılan Kuzeykent’teki TOKİ İlkokulu, her geçen gün daha da güzelleşiyor, kendisini daha da geliştiriyor.

Ali Fuat Darende ve Candaroğulları okullarında örnek çalışmalar sergileyen Harun Vaysaloğlu’nun geçen yıl okula müdür olarak atanması bu gelişimi daha da hızlandırdı. Okul idarecileri ile birlikte kolları sıvayan Harun Vaysaloğlu, okulun tüm eksikliklerini bir bir giderdi ve bazı yenilikleri de okula kazandırdı.

ROBOTİK KODLAMA YAZILIM ATÖLYESİ

Öte yandan, Sınıf Öğretmeni Mustafa Dümdüm de,  okulda yapılacak Yazılım Atölyesi’nin tüm giderlerini karşılamak üzere geçtiğimiz günlerde imzaladığı protokolle TOKİ İlkokulu’nun gelişimine çok ciddi bir katkı vermiş oldu.

Birçok özel okulda bile olmayan araç ve gerece sahip TOKİ İlkokulu’nda, Sınıf Öğretmeni Mustafa Dümdüm’ün adı  verilen Yazılım Atölyesi’nin resmi açılışının ilerleyen günlerde yapılması bekleniyor.