OSB’de bayramlaşma

  • Sanayiciler, OSB’nin gelişimi ve bölgemize katkısı üzerine fikir alışverişinde bulundu.

             KASTAMONU Organize Sanayi Bölgesi (OSB)’nde bayramlaşma programı düzenlendi.

Yönetim Kurulu Başkanı Enis Koç, Yönetim Kurulu Üyeleri, OSB Müdürü Seçil Dilekçi Çakmak ve sanayicilerin katılımıyla gerçekleşen bayramlaşma programı OSB Hizmet Binası Toplantı Salonu’nda yapıldı.

Bayramlaşma programının ardından kısa bir değerlendirme yapan OSB Başkanı Enis Koç: “Geçtiğimiz yıl Kurban Bayramı’nda başlattığımız sanayicilerimiz ile bayramlaşma programını geleneksel hale getirmeyi hedeflediğimizi ifade etmiştik. Ramazan Bayramı vesilesiyle de sanayicilerimizle bir araya geldik. Organize Sanayi Bölgemizin gelişimi ve bölgemize katkıları konusunda tüm sanayicilerimiz ile detaylı istişarelerde bulunduk. Buluşmamızda çok güzel fikirlerde ortaya çıktı” dedi.

Bayramların önemine vurgu yapan Enis Koç: “Bayramlar, kardeşliğin dostluğun helalleşme ve sevincin yaşandığı istisnai günlerdir. Birlik, beraberlik, dostluk ve kardeşliğe daha çok ihtiyacımızın olduğu şu günlerde, birbirimize daha çok kenetlenmeliyiz. Ülkemizin ve milletimizin birliği ve bütünlüğü, yeryüzü coğrafyasındaki tüm insanlığın barış ve huzuru, sanayicimizin kazasız belasız, hayırlı ve bereketli bayramlar geçirmelerini temenni ediyoruz” diye konuştu. (Haber Merkezi)