“Oynaya oynaya eksikleri gidereceğiz”

Basketbol Erkekler 2.Ligi’nde ilimizi temsil eden ve sezonun ilk maçında da Nazilli Belediyespor’u mağlup eden Yurdum GSK’da antrenör Cemal Bayraktar, ilk haftayı ve önlerindeki İstanbul Hedef maçını değerlendirdi.

Nazilli galibiyetinden dolayı mutlu olduklarını söyleyen Bayraktar, her geçen hafta daha iyi olacaklarını belirterek, her maça kazanmak için çıkacaklarını söyledi.

Bayraktar’ın açıklamaları şu şekilde:

“İlk maç güzel geçti. Maç eksikliğimiz vardı, hazırlık maçı yapamadık. Diğer takımlar ise hazırlık maçları yaptılar, rakibimizin de daha hazır bir görüntüsü oldu. Ancak iyi kademe yaptık. Kadememizin karşılığını da aldık diyebilirim. Artık o maç bitti. Maç maç gideceğiz, başarı için de bu lazım.

Pandemi döneminde uzun süredir maç yapamadığımız için her maç daha iyi takım olacağımızı düşünüyoruz. Oynaya oynaya eksiklerimizi gidereceğiz. Hazırlık maçı yapan takımlarda da Kovid-19 vakalarının çıktığını duyuyoruz, her şeyde bir hayır vardır diyoruz.

Bu hafta genç takımla karşılaşacağız. Hareketli basketbol oynuyorlar. İlk maç biter bitmez bu maça konsantre oldu. İyi müdafaa yapıp, büyük küçük ayrımı yapmadan, tüm maçlara kazanmak için çıkacağız, kazanmayı hedefliyoruz. İyi hazırlanıyoruz. Bugün İstanbul’a hareket edeceğiz, yarın son idmanımızı yapacağız ve cumartesi günü de maçımıza çıkacağız.”