Özel Anadolu Hastanesi’nde Hemşireler Günü kutlandı

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınında ülkemizde ve dünyada en ön saflarda mücadele eden hemşirelerimizin 12 Mayıs Dünya Hemşireler Günü, Özel Kastamonu Anadolu Hastanesi ve Özel Kastamonu Anadolu Diyaliz Merkezi’nde düzenlenen etkinlik ile kutlandı.
Etkinlik kapsamında, Özel Kastamonu Anadolu Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Recep Dinler, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Dr. İsmail Kırgeç, Hastane Başhekimi Nöroloji Uzm. Dr. Zeki Esat Öztürk, İdari Hizmetler Direktörü Eczacı Mehmet Aydemir, Sağlık Hizmetleri Direktörü Gülten Göksoy, Özel Kastamonu Anadolu Hastanesi Diyaliz Merkezi İdari Koordinatörü Uğur Berber, doktorlar, hemşireler ve yardımcı personellerin katılımı ile pasta kesildi.

Hastane Başhekimi Uzm. Dr. Zeki Esat Öztürk, günün anlam ve önemine binaen yaptığı konuşmada, “Sağlık sisteminin vazgeçilmez unsurları olan, insanların sağlığı olduğu kadar hayatlarıyla ilgilenen; Sevgi, şefkat, merhamet ve güler yüzün sembolü olan tüm hemşire arkadaşların Ebeler ve Hemşireler Gününü kutluyorum” dedi.

Hastanede çalışan hemşireler ise gerek yönetim kuruluna ve idarecilere teşekkür ederek halkımız için en iyi hizmeti sunmaya devam edeceklerini ifade ettiler.