Özel İdare KHS antrenörü Karakiraz: “Her geçen gün daha iyiyiz”

Bölgesel Amatör Lig’de sezona iyi bir başlangıç yapan İl Özel İdare KHS antrenörü Özcan Karakiraz, 1074 Çankırıspor maçında alınan 2-0’lık galibiyeti değerlendirdi.

Kupadaki mağlubiyetin rövanşını aldıklarını söyleyen Karakiraz, her geçen gün daha iyi olduklarını söyledi. Karakiraz, puan olarak da iyi bir puanda olduklarını belirtti.

Özcan Karakiraz, “Çok şükür çocuklar güzel bir galibiyet aldı. Her geçen gün üzerine koyarak bir şeyler yapıyoruz, amacımız bunu sürdürmek. Kastamonu’daki futbol severlerin gözüne, gönlüne değmeye devam ediyoruz. Umarım sezon sonuna kadar bu böyle devam edecek” dedi.

Coşkulu bir oyun ortaya koyduklarını da söyleyen Karakiraz, “Çankırı maçı, özelinde konsantrasyonu yüksek bir maçtı. Kupadaki mağlubiyetin de rövanşı olsun istiyorduk. Çok fazla pozisyon üretmesek de coşkulu bir oyun vardı. Oyuncular istekliydi. Yakaladığımız pozisyonları değerlendirince galibiyet geldi. Görele ve Ladik maçlarından galibiyetle ayrılabilirdik. Alsaydık şu an liderdik. Öte taraftan Sivas ve Çarşamba maçlarını da kaybedebilirdik. Şu anda puan olarak iyi durumda olduğumuzu düşünüyorum. Takımdan memnunum. Her geçen maç da hataları görüp doğruları yapıyoruz, buna devam edersek en iyi puanla bitiririz diye düşünüyoruz” diye konuştu.