Özel Nefes Hastanesi’nde Eczacılık Günü kutlaması

Özel Nefes Hastanesi’nde 14 Mayıs Eczacılık Günü kutlandı. Hastanenin yönetim kadrosu ve doktorlar, hastanede görevli Ecz. Eda Aşkın nezdinde tüm eczacıların günlerini kutladı.

Özel Nefes Hastanesi’nde görevli Ecz. Eda Aşkın’ı ziyaret eden doktorlar ve hastane yönetimi pasta keserek bu özel günü unutmadı.

Kutlama programına Özel Nefes Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Op.Dr.Sinan  Altıkulaç, Yönetim Kurulu üyesi Başhekim Op.Dr.Muhittin Öncü, Yönetim Kurulu üyesi Yaşar Çelik, Hastane Genel Koordinatörü Kayhan Yaman, Hemşirelik Hizmetleri Direktörü Arzu Dinç ve Kurumsal İlişkiler Koordinatörü Mehtap Çapraz ile birlikte hastanenin doktorları katıldı.

Ecz. Eda Aşkın, “Toplum sağlığının korunması ve geliştirilmesi, daha nitelikli bir sağlık hizmeti sunulması ve daha iyi bir sağlık ortamının tesisi için yoğun çaba sarf eden bir mesleğin mensubu olmanın gururuyla çalışıyoruz. Hastanede yatarak tedavi gören hastaların tedavi gördükleri süre boyunca kullanılacak olan ilaçların temin edilmesinden, hastaya verilmesine kadar geçen süreçteki tüm iş ve işlemlerin gerçekleştirilmesine yardımcı olmaktayız. Bu anlamda bu özel günde bizleri unutmayan hastane yönetimimize tüm eczacı arkadaşlarım adına teşekkür ederim” dedi.