“Pandemi sorunu çözülemezse savaşlar çıkar”

Kastamonulu Sanayici ve İş Adamları Derneği’nin (KASİAD) Gebze’de yapılan yönetim kurulu toplantısında değerlendirmelerde bulunan Genel Başkan Ayhan Arslan, dünyayı saran Kovid-19 pandemisine çözüm bulunamadığı taktirde savaşların çıkacağını öngörüsünde bulundu.

Kastamonulu Sanayici ve İş Adamları Derneği (KASİAD) Genel Merkezi, Ağustos ayı olağan yönetim kurulu toplantısını Gebze’de gerçekleştirdi.

KASİAD Genel Başkanı Ayhan Aslan başkanlığında, KASİAD üyesi KARTALBOMBE ev sahipliğinde Gebze Dilovası Tesisleri’nde yapılan toplantıda gündem maddeleri ele alındı.

Toplantıya Gebze Kaymakamı Kastamonulu hemşerimiz Mustafa Asım Alkan’da konuk olarak katıldı. Toplantının açılış konuşmasını yapan KASİAD Genel Başkanı Aslan, pandemi sürecini hatırlattı ve “Bu sorun kısa sürede çözülemezse savaşlar çıkar” dedi.

Aslan ayrıca güncel ve ekonomik değerlendirmelerde de bulundu.

Gebze Kaymakamı Mustafa Asım Alkan ise: “Sanayi’nin ve ekonominin kalbinin attığı Gebze’de bu kadar yoğun, sektöründe başarılı Kastamonulu işadamı topluluğunun olduğunu öğrenmenin mutluluğunu yaşıyorum. Birlikten kuvvet doğar. Birlikteliklerimiz ülkemize, ilimize inşallah hayırlı olacak. Başarılı işlere imza atmanızı diliyorum” dedi.

KASİAD Yönetim Kurulu Üyeleri’nin Kastamonu temasları ile ilgili, Teşkilat Başkanı Dr. Av. Fikret Özkan ve Genel Sekreter Cemal Şenol bilgilendirmede bulundular.

 

 

ABDÜLKADİR AKIN