Play-Off sınır harekâtı

GMG Kastamonuspor, Play-Off potasındaki yerini korumak ve Ankara kaybını telafi etmek için, kendisini alt edip yerine geçmeyi hedefleyen güçlü rakibi Sivas Belediyespor’la karşı karşıya geliyor.Gazi Stadı’ndaki karşılaşma yarın saat 13.30’da başlayacak.

 

TFF 2.Lig Kırmızı Grup’ta mücadele eden GMG Kastamonuspor, ligin 11’inci haftasında Sivas Belediyespor’u konuk edecek. Gazi Stadı’ndaki karşılaşma yarın saat 13.30’da başlayacak.

Geride kalan 10 haftada topladığı 18 puanla 5’inci sırada yer alan GMG Kastamonuspor, 10 haftada 17 puanla 7’nci sıradaki Sivas Belediyespor ile karşılaşacak. Zorlu karşılaşmada iki ekip de üst sıralardaki yerini korumak için mücadele verecek.

GMG Kastamonuspor, ligdeki Ankara Demirspor ve kupadaki Erzincan mağlubiyetlerini unutturarak yeni bir galibiyet serisini başlatmak istiyor. Sivas Belediyespor ise geride kalan haftada aldığı Eyüp galibiyetinin moraliyle GMG Kastamonuspor’u da yenmenin hesaplarını yapıyor.

GMG Kastamonuspor Teknik Direktörü Ahmet Yıldırım bu maçta kulübede olacak. Ligin 10’uncu haftasındaki Ankara Demirspor maçında tribüne gönderilen teknik adam, Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu tarafından bir maçla cezalandırıldı. Yıldırım, bu cezasını kupadaki 24 Anagold Erzincanspor karşılaşmasında çekti.