“Rakipler bize çalıştı”

Kastamonuspor 1966 Teknik Direktörü Ahmet Duman, BAY olarak tamamladıkları haftada rakiplerin aldıkları sonuçlardan memnun olduklarını ve liderlik koltuğuna puan farkıyla yerleştiklerini söyledi.
Zirve yarışındaki bazı takımların aldığı sonuçların kendileri için önemli bir avantaj sağladığını söyleyen Ahmet Duman, “Rakipler bize çalıştı diyebiliriz. BAY stresini üzerimizden artık attık. Dinlenme fırsatı bulduğumuz haftada Bergama Belediyespor ile 24 Erzincanspor arasında oynanan karşılaşma başta olmak üzere bazı maçlar bizim istediğimiz gibi sonuçlandı. Bize ilerleyen haftalara daha avantajlı girme imkanı sundu” diye konuştu.
Önlerinde yoğun bir maç trafiğinin olduğunu ve bunun bilinciyle hazırlıklarını sürdürdüklerini söyleyen Ahmet Duman, açıklamasını şöyle sürdürdü:
“Çorum Belediyespor maçıyla birlikte lige kaldığımız yerden devam edeceğiz. Yoğun bir maç trafiği bizi bekliyor olacak. İki kulvarda mücadele ettiğimiz için hem hafta sonu, hemde hafta içi maçları oynayacağız. Hem ligde hemde Türkiye Kupası’nda galibiyet kovalayacağız. İyiş konsatre olup ilk yarıyı lider bitirmek ve kupada da grup müsabakalarına adımızı yazdırmak istiyoruz”