Rektör Topal’dan OGM ve ÇEM’e işbirliği ziyaretleri

  • Ormancılık ve Tabiat Turizmi alanında pilot üniversite olarak belirlenen Kastamonu Üniversitesi’nin rektörü Prof.Dr.Ahmet Hamdi Topal, Orman Genel Müdürü Bekir Karacabey ile Çölleşme ve Erozyonla Mücadele Genel Müdürü Nurettin Taş’ı makamlarında ziyaret ederek, ortak işbirlikleri ve protokoller konusunda fikir alışverişinde bulundu.

Kastamonu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Hamdi Topal ve üniversitenin Ormancılık ve Tabiat Turizmi İhtisaslaşma Koordinatörü Prof. Dr. Ömer Küçük, Başkent temasları çerçevesinde Orman Genel Müdürü Bekir Karacabey ile Çölleşme ve Erozyonla Mücadele Genel Müdürü Nurettin Taş’ı ziyaret etti.

Orman Genel Müdürlüğü’ne yapılan ziyarette mevcut işbirliklerin yanı sıra Ormancılık ve Tabiat Turizmi alanında pilot üniversite olarak belirlenen Kastamonu Üniversitesi ile Orman Genel Müdürlüğü arasında yapılabilecek işbirlikleri ve protokollerle ilgili karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

Çölleşme ve Erozyonla Mücadele Genel Müdürlüğü’ne yapılan ziyarette ise Çölleşme ve Erozyonla Mücadele Genel Müdürü Nurettin Taş’a yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulunarak, iki kurum arasında işbirliği ve protokol çalışmaları değerlendirildi.