Remzi Şen’e hemşeri desteği

Taşköprü Dernekler Federasyonu, MHP İl Başkanı Yüksel Aydın’ın KAS-DER ve Genel Başkanı Remzi Şen’e yönelik eleştirilerini yaptığı açıklamayla cevapladı.

Federasyon Başkanı Halil Hasanoğlu, “Bütün Kastamonulular bilsin ki Taşköprülü Remzi Şen’i sonuna kadar savunacağız” dedi.

Hasanoğlu yaptığı açıklamada, il başkanı olarak bu tip işleri partisi içinde yapabileceğini ancak KAS-DER Genel Başkanı Remzi Şen’le ilgili tasarrufta bulunamayacağını belirtip, benzeri oyunları Taşköprülüler üzerinde oynamaması tavsiyesinde bulunduklarını söyledi.

Aydın’a “‘Gazi Kastamonu’ için ne yapıyorsun?” sorusunu yönelten ve “Kamuoyuna onu anlat” diyen Hasanoğlu, açıklamasının devamında şöyle dedi:

“Sen ister o makamı terket, ister etme; sadece bütün Kastamonulular bilsinki, Taşköprülü Remzi Şen’i sonuna kadar savunacağız. İl başkanı sen Kastamonu Günlerine niye gelmedin, meydanı niye boş bıraktın?Bunları anlat. Gazi Kastamonu’ya sana rağmen MHP Genel Merkezi destek veriyor. Ama şunuda belirtelim ‘Gazi Kastamonu’ya ayrım yapmaksızın kim destek veriyor, kim vermiyor bunu sonuna kadar takipçisi olacağız.”

(Haber Servisi)