Safa ve Beste’den mutluluğa imza

Tonbul ve Yılmazer ailelerinin mutlu günü

Tonbullar İnşaat Firması sahibi Yücel Tonbul ve eşi Öznur Tonbul’un oğulları, Mimar Safa Tonbul ile Ankara Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü’nden emekli Bayram Mesut Yılmazer ve eşi Memorial  Hastanesi’nde Uzman Psikolog Melek Abca Yılmazer’in kızları, Drama Eğitmeni Beste Yılmazer, Dedeman Park Oteli Salonu’nda düzenlenen törenle dünya evine girdiler.

Beste ve Safa çiftinin nikâhını Belediye Başkanı Galip Vidinlioğlu kıyarken şahitliklerini ise Dilaver Barut ve Engin Mülazımoğlu yaptı. Aile Cüzdanını veren Başkan Vidinlioğlu, genç çifte mutluluklar diledi.

Ankara Biricik Organizasyon Orkestrasının sahne aldığı düğüne Belediye Başkanı Galip Vidinlioğlu, İGM Başkanı Güray Parçal, MHP İl Başkanı Emin Çınar, İl Müftüsü Mustafa Bilgiç, , AK Parti eski milletvekili Mustafa Gökhan Gülşen, Kastamonu Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı Oğuz Fındıkoğlu ve Meclis Başkanı Turgay Delaloğlu, eski dönem belediye başkanları Süleyman Yücel ve Tahsin Babaş, İGM Üyesi Hüsnü Dıngıloğlu’nun da aralarında olduğu  Yılmazer ve Tonbul ailelerinin çok sayıda dost ve yakını katıldı.

Beste ve Safa çiftine mutluluklar diliyor, ailelerini de kutluyoruz. CM