“Sahil tahkimatını hızla bitireceğiz”

  • AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü, Çatalzeytin’de yaptığı ziyaretlerde yaptığı açıklamada, “Sahil tahkimatı için 2021 ödeneğimiz geldi. Bu projeyi önemsiyoruz. Sahilimizi daha güvenli hale getirecek bu projeyi de hızla bitireceğiz” dedi.

AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü, Çatalzeytin’nde bazı temaslarda bulundu. İlçe Kaymakamı Mubin Demirkıran’ı, Meslek Yüksek Okulu’nu, Orman İşletme Müdürlüğü’nü, Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nı, Devlet Hastanesi’ni, Muhtarlar Derneği’ni, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi’ni ziyaret eden Doğan Ünlü, önceki dönem ilçe başkanlarından Sinan Karadağ ve Hasan Çay’ı da ziyaret etti.

Yoğun kar yağışı ile birlikte ilçede yaşanan elektrik kesintilerinin önüne geçmek amacıyla kurulan jeneratör merkezini de ziyaret eden ve çalışmalardan bilgi alan Doğan Ünlü, ziyaretle ilgili şu açıklamayı yaptı:

“Çatalzeytin ilçemizi teşkilatımızla birlikte ziyaret ettik. Birçok resmi temasta bulunduğumuz ilçemizde diğer yandan parti çalışmalarımızı da sürdürüyoruz. Bu kapsamda bir vefa hareketi olduğumuzun tezahürü olarak önceki dönem ilçe başkanlarımızı da ziyaret ettik. Esnaflarımızla hasbihal etme fırsatı bulduk. İlçemiz yoğun kar yağışından etkilendiği için yol ve elektrik konusundaki çalışmaları yerinde gördük. Devletimiz tüm imkanlarıyla karla mücadele çalışmalarını gerçekleştirdi, yollarımız açık. Elektrik hatlarında meydana gelen arızayı ise çevre illerden gelen takviye ekiplerle birlikte zorlu hava koşullarına rağmen aşmayı başardık. Diğer yandan Çatalzeytin ilçemizde hükümet yatırımlarımız da hızla devam ediyor. Çatalzeytin devlet hastanemizin yapılmasıyla ilgili çalışmalarımızı yürütüyoruz. Sahil tahkimatı için de 2021 ödeneğimiz geldi. Bu projeyi önemsiyoruz. Sahilimizi daha güvenli hale getirecek bu projeyi de hızla bitireceğiz. Çatalzeytin ilçemizde Ginolu caddesinden Çatalzeytin Meslek Yüksekokulu arasındaki karayolunda çalışmalar baharın gelmesi ile birlikte devam edecek ve inşallah 2021 yılında bitirilecektir. Ödeneği mevcut olup müteahhit firma şantiye kurma çalışmalarına başlamıştır. Yine Çatalzeytin Ergin AÇIKGÖZ Çok Programlı Lisesi’ne ek bina ve atölye işçilik binasının ödeneği hazır olup 2021 yılı içerisinde bitirilecektir. Her zaman dediğimiz gibi bizler boş laf üretmiyoruz, hizmet üretiyoruz. Bizim işimiz hizmet, gücümüz millet. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da bu düsturla çalışmalarımızı hem Çatalzeytin için, hem Kastamonu’muz için sürdüreceğiz”