Şampiyon Floorpan

Kastamonu Entegre’nin bu yıl merhum Sultan Aydın adına düzenlenen Geleneksel Futbol Turnuvası’nda şampiyonluğa ulaşan birim takımı Floorpan oldu.
Mekatronik, Floorpan, Logic, Ağacın Gücü, Yongapan, Medepan ve Kalite birimlerinin mücadele ettiği turnuvanın finali önceki akşam Floorpan ile Mekatronik arasında oynandı.
Kastamonu Entegre kapalı halı sahasında oynanan ve büyük heyecana sahne olan maçı Floorpan 5-2 kazanıp şampiyonluğa usanmayı başardı. Floorpan’ın gollerini Serhat Yağızoğlu (2), Murat Halimoğlu (2) ve Feridun Topçu atarken, Mekatronik’in golleri ise Hakan Kuzucu ve Cüneyt Şahin’den (KK) geldi.
Kastamonu Entegre Fabrikalar Direktörü Enes Koç, final maçı sonrası şunları söyledi:
“Her yıl geleneksel olarak düzenledğimiz Futbol Turnuvamızı bu sene ormancılık konusunda duayenimiz olan rahmetli sayın Sultan Aydın beyin anısına düzenledik. Çalışma hayatı boyunca saygıyı, sevgiyi şiar edinmiş bir abi olarak bizlere çok şey katması nedeniyle kendisini asla unutmayacağız. Futbol turnuvası düzenleme amacımız da Kastamonu Ağaç San. ve Tic. A.Ş.’de her zaman var olan birlikteliği ve çalışanlarımız arasında kaynaşmayı sağlamak olmuştur. Bu yılki geleneksel futbol turnuvamıza yedi takım katılmıştır. Bütün maçlarımız centilmenlik kuralları içersinde ıynanmış ve turnuvamız amacına da ulaşmıştır. Bu seneki şampiyonumuz Floorpan, ikinci takımımızda Mekatronik olmuştur. Her iki takımımızı ve diğer bu maçlarda mücadele eden takımlarımızın oyuncularını ve tarafatarlarını da kutluyor ve hepsini ayrı ayrı tebrik ediyorum. Ayrıca Hakmeler Derneği Başkanı Bilal Kunt’un nezaretinde müsabakarı yöneten tüm hakkemlerimize ve emeği geçenlere de teşekkür ediyorum.”
Turnuva sonunda birinci ve ikinci gelen takımlara Enes Koç tarafından kupaları ve ödülleri verildi.
CENGİZ MUHZİROĞLU