Şampiyon taraftarıyla buluşuyor

Hentbol Kadınlar Süper Ligi’nin son şampiyonu olan Kastamonu Belediyespor, yarın taraftarıyla buluşuyor.
Lige Pazarspor deplasmanından aldığı farklı galibiyetle merhaba diyen Kastamonu Belediyespor, yarın Atatürk Spor Salonu’nda ligin güçlü ekiplerinden Ankara Yenimahalle Belediyespor’u konuk edecek. Karşılaşmanın başlama saati 17.00 olarak açıklandı.
Lig öncesinde Süper Kupa’yı müzesine götürerek sezona kupalı bir başlangıç yapan Kastamonu Belediyespor, bu sezon üç kulvarda mücadele edecek. Süper Lig, Türkiye Kupası ve EHF Cup’ta kupaları müzesine götürme hedefinde olan Kastamonu Belediyespor, yarınki maçta kayıp yaşamak istemiyor.

TRT’DEN CANLI YAYIN

Kastamonu Belediyespor ile Yenimahalle Belediyespor arasındaki karşılaşma TRT Spor2 kanalından da naklen yayınlanacak.

SÜPER KUPA TARAFTARLA BULUŞACAK

Geçen hafta Ankara’da kazanılan Süper Kupa’nın kutlamasının yapılacağı maçta Kastamonu Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Dr. Öğr. Üyesi Ayşe Aslı Honça ve öğrencilerinin hazırladığı Zumba gösterisiyle şenlenecek. Yapılacak çekilişlerle seyircilere çeşitli sürprizlerin verileceği karşılaşma festival havasında geçecek. Kastamonu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi öğrencilerinin özel olarak tasarladığı yüz boyama figürleriyle tribünler renklenecek.

OKAN HALAY’DAN DEĞERLENDİRME
Belediyespor antrenörü Okan Halay, maçla ilgili olarak, “Sezon başından beri en büyük eksikliğimiz yeterli sayıda hazırlık maçı yapamamaktı. Liglerin başlamasıyla beraber takımımızın ritim bulacağı inancını taşıyorum. Takım maç ritmini buldukça daha iyi bir performans ve daha iyi bir oyun ortaya koyacaktır. Hafta içi yaptığımız idmanlarla maça en iyi şekilde hazırlandık. Galibiyetle başladığımız sezonu aynı şekilde devam ettirmek istiyoruz. Bizim için önemli maç. Rakibimizi tanıyoruz. Kazanmak için gerekli mücadeleyi göstereceğiz” dedi.