Şampiyonluk temennisi

MHP Kastamonu Belediye Başkan Adayı Op. Dr. Galip Vidinlioğlu, “Kastamonusporumuzun maçlarını her zaman tribünde taraftarımızla beraber izleyeceğim. İnşallah başkanlık dönemimde bu takıma, bu taraftara ve bu şehre yakışır bir şekilde şampiyonluk kutlamasını gerçekleştireceğiz” dedi.
Pazar günü Gazi Stadı’nda oynanan Kastamonuspor 1966 – Bodrumspor maçını taraftarlarla birlikte izleyen Vidinlioğlu, “Öncelikle Kastamonusporumuzu, oyuncularımızı, teknik heyetimizi ve taraftarlarımızı tebrik ediyorum. Güzel bir mücadele oldu. Biz de taraftarlarımızla birlikte seyrettik. Taraftarlarımızdan gördüğüm ilgi için hepsine teşekkür ediyorum. Tezahüratlar ve taraftarlar çok coşkuluydu. Ben her zaman Kastamonusporumuzun maçlarını tribünde taraftarımızla beraber izleyeceğim. İnşallah başkanlık dönemimde bu takıma, bu taraftara ve bu şehre yakışır bir şekilde şampiyonluk kutlamasını gerçekleştireceğiz. Kastamonusporumuz için ürettiğimiz ve geçen cuma günü açıkladığım projemize gelen güzel geri dönüşler için de herkese teşekkür ediyorum” açıklamasında bulundu.
Vidinlioğlu, 23 Şubat Cumartesi günü Kuzeykent Yeni Sanayi Sitesini, 24 Şubat Pazar günü ise Kastamonuspor – Bodrumspor Müsabakasını tribünden taraftarla beraber takip ettikten sonra Atilla Ateş Paşa Caddesi üzerindeki ve çevresindeki kafeleri ziyaret etti.
“GENÇLERİMİZE YÖNELİK PROJELERİMİZİ
EN KISA SÜREDE HAYATA GEÇİRECEĞİZ”
MHP Kastamonu Belediye Başkan Adayı Vidinlioğlu, “Gençlerimizin memleketlerinde okumalarını teşvik edecek projelerle geleceğiz. Gençlerin okumak için şehrimize geleceği projelerle geleceğiz. Gençlerimize desteği bırakmayacağız. Etkinlikleri için Belediye Salonu ve Kapalı Pazar Yerini kullanmalarını sağlayacağız. Yine Cuma günü açıkladığımız ikametgahını Kastamonu’ya alan gençlerimize ulaşım yardımı sağlayacağız. Sosyal yaşam alanlarının artmasını sağlayacağız. Kuzeykent Gençlik Merkezi ile gençlerimizin sosyal ve kültürel aktivitelerini hayata geçirebilecekleri bir merkez oluşturacağız. Gençlerimizin eksik kaldığı, eksik hissettiği noktaları bu projelerimizle kapatacağız” dedi.
MHP Kastamonu Belediye Başkan Adayı Galip Vidinlioğlu ve eşine ziyaretlerinde MHP Kastamonu Merkez İlçe Başkanı Emre Şahin, MHP Kastamonu 2014 Belediye Başkan Adayı Hayati Hamzaoğlu, MHP MYK Üyesi Tarık Ziya Çağılcı, Avukat Metehan Hamzaoğlu ve bazı Meclis Üyeliği Adayları eşlik etti.