Şimdi destek zamanı

Kastamonuspor 1966 Kulüp Başkanı Salim Arpacıoğlu, 2’nci Lig’deki temsilcimizin çalışmaları hakkında bilgilendirmelerde bulundu. Arpacıoğlu, Kastamonuspor 1966’ya yerel firmaların büyük bir desteğinin olduğunu söyledi.  Transferleri büyük ölçüde tamamladıklarını söyleyen Arpacıoğlu, nokta transferler için ilimizdeki büyük firmalardan da destek beklediklerini kaydetti.

Arpacıoğlu’nun açıklamaları şu şekilde; “Bugün kampa giden Kastamonuspor 1966 takımımızın transferlerinde son aşamaya gelindi. Son olarak 2 nokta transfer, 2 alternatif transfer şeklinde takımımıza katacağımız futbolcular ile görüşmelerimiz devam ediyor. En kısa zamanda önceki transferlerimiz gibi başarılı, takımımıza yararlı olabilecek oyuncular ile sözleşme imzalayıp kadromuza dahil edeceğiz. Bugüne kadarki çalışmalarımız esnasında Belediye Başkanımız Tahsin Babaş’a, yönetim kurulumuza, yerel firmalarımıza ve maddi manevi yanımızda olan herkese teşekkür ediyorum. Bu sezon şampiyon olabilecek bir takım kurduğumuza inanıyorum. Tabi ki şampiyon olabileceğimizi kesin olarak söylemek mümkün değil, ancak 2’nci Lig takımları içerisinde taraftarlarımızın zevkle izleyebileceği bir takım oluşturduğumuzu söylemek mümkündür.”

“DESTEK BEKLİYORUZ”

Arpacıoğlu son olarak: “Bizi başarıya taşıyacak birlik ve beraberliği yakaladığımızı düşünüyorum. Eksik gördüğümüz mevkileri nokta transferle tamamlamayı planlıyoruz. Bunun için de şehrimizde sanayi lokomotifi görevini üstlenen firmalarımızdan da destek bekliyoruz. Transferlerimizi gören taraftarlarımızın da takımımıza gösterdikleri ilgiden ötürü, desteklerinin büyük olacağını görüyoruz.  Taraftarlarımızı, ilimiz siyasilerini, bürokratlarımızı desteğe çağırırken özellikle Kastamonu’nun gururu Türkiye’de sayılı firmaların arasında olan Kastamonulu firmalarımız SFC Orman Ürünleri‘nin, Kastamonu Entegre Orman Ürünleri‘nin forma sponsoru olmalarını;  ETİ BAKIR Cengiz İnşaat A.Ş.,Türkiye Ekonomi Bankası sahibi Hasan Çolakoğlu ve GÜRMEN A.Ş. Sahibi Remzi Gürhemşehrilerimizin de Kastamonusporumuza başarı yolunda her zaman olduğu gibi bu sezon da sahip çıkarak destek olmalarını bekliyoruz.”