“Şimdi sıra sizlerde”

Özel İdare’yi ziyaret eden Milletvekili Metin Çelik, çalışanlara Kastamonu’nun bu yıl KÖYDES’ten en yüksek ödeneği aldığını hatırlattı ve “Siyaset ve bürokrasi ödenek konusunda gereğini yaptı. Şimdi sıra sizlerde. Geriye bu yıl tüm gayretimizle bu ödenekleri en iyi şekilde değerlendirilip halkımızın hizmetine vermek kaldı” dedi.

AK Parti Kastamonu Milletvekili Metin Çelik, İl Özel İdaresi Genel Sekreterliğine ziyarette bulundu.
İl Özel İdaresi İşletme lokalinde çalışanlarla bir araya gelen Metin Çelik’e Genel Sekreter T. Zafer Karahasan, kısım müdürleri ve Yol İş 2 No’lu Şube Başkanı Sadık Düzgün eşlik etti.
Genel Sekreter Karahasan’la İşletme lokalinde atölye ve işletme çalışanlarıyla çay molasında bir araya gelen Metin Çelik, gündeme dair konularda kısa bir değerlendirme yaptı. Çalışanların sorularını da cevaplayan Çelik; İl Özel İdaresi olarak bu yıl özellikle KÖYDES kapsamında gelen ödeneklerin diğer illerle kıyaslandığında en üst düzeyde olduğunu, bunun için başta Sayın Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımıza teşekkür ettiklerini söyledi.
Çelik, “Siyaset ve bürokrasi ödenek konusunda gereğini yaptı. Şimdi sıra sizlerde. Geriye bu yıl tüm gayretimizle bu ödenekleri en iyi şekilde değerlendirilip halkımızın hizmetine vermek kaldı” dedi.
Genel Sekreter’in şahsında tüm İl Özel İdaresi çalışanları ve yöneticilerine yaptıkları başarılı hizmetler için teşekkür eden Çelik, işletmeden ayrıldı.