Sivasspor Futbol Okulu güzel anılarla döndü

Süper Lig ekibi Sivasspor kulübünün özel daveti üzerine Sivas’a giden Kastamonu Sivasspor Futbol Okulu, güzel anılarla ilimize döndü.

Sivasspor ile Kasımpaşa arasında oynanan karşılaşmayı de tribünden izleyen ve A Takım futbolcularıyla tanışma fırsatı bulan genç yetenekler, güzel bir tecrübe ve deneyim edindi.

Kastamonu Sivasspor Futbol Okulu antrenörü Selçuk Kara, “Çocuklarımız için gerçekten unutulmaz bir gündü. Her birinin yaşadıkları o heyecanı ve mutluluğu görmek bizleri de fazlası ile mutlu etti. Maç öncesi tesisleri gezen, futbolcular ile tanışan, fotoğraf çektirip onlarla görüşme fırsatı bulan çocuklarımız maçı da statta izleyerek hayatları boyunca unutamayacakları güzel bir gün geçirdiler. Bu organizasyonun yapılmasında ve bu güzel anıyı çocuklarımıza yaşatmamızda bizlere yardımcı olan ve oraya gittiğimizde bizleri en iyi şekilde ağırlayıp misafir eden Sivasspor Kulübü’ne, Futbol Alt Yapı Koordinatörümüz Sayın Murat Dizdar’a ve çocuklarımıza ağabey sıcaklığını hissettirip onlarla ilgilenen Cideli hemşehrimiz Sivasspor Kaptanı Hakan Arslan’a ayrı ayrı teşekkür ederim” dedi.