Tam kadro yol ziyareti

AK Parti Kastamonu milletvekilleri Hakkı Köylü, Metin Çelik ve Murat Demir, 2004-2006 yılları arasında ilimizde Karayolları 15. Bölge Müdürü olarak görev yapan Karayolları Genel Müdürü İsmail Kartal’ı makamında ziyaret ettiler.

Metin Çelik, ziyaretle ilgili şu bilgileri verdi:

“İlimizde görev yapan ve oğrafyamızı yakından tanıyan Karayolları Genel Müdürümüz İsmail Kartal’ı milletvekili arkadaşlarımızla birlikte makamında ziyaret ettik. Yollarımızın son durumları hakkında bilgi ve fikir alışverişinde bulunduk. Ağlı, Azdavay, Pınarbaşı ve Ulus yolunun ihale çalışması ve Eflani- Daday yolunun ek ihalesini yapılmasını istedik. Ilgaz Tüneli ve Kırık Barajı’nın yapımıyla değişecek yeni yolun güzergah çalışmaları ve yollarla ilgili planların konuşulduğu verimli bir ziyaret oldu. Karayolları Genel Müdürümüzle başlayan bu ziyaretlerimizi, ilerleyen zaman içinde diğer kurumlarımızın Genel Müdürlerine yapacağımız ziyaretlerle sürdüreceğiz.” T.Y

 

KYG Müdürü Kartal’a

Vekillerimizden ziyaret

 

2004-2006 yılları arasında Karayolları Bölge Müdürü olarak ilimizde görev yapan ve bu yılda Karayolları Genel Müdürlüğü görevine getirilen İsmail Kartal’ı Milletvekillerimiz Hakkı Köylü, Metin Çelik ve Murat Demir makamında ziyaret ettiler.

 

Karayolları Genel Müdürü İsmail Kartal’a yapılan ziyaretleriyle ilgili olarak Milletvekili Av. Metin Çelik telefonda bize verdiği kısa bilgilerin de şunları söyledi.

 

“Karayolları Bölge Müdürü olarak 2004-2006 yılları arasında görev yapan ve coğrafyamızı da yakından tanıyan Karayolları Genel Müdürümüz İsmail Kartal’ı milletvekili arkadaşlarımızla birlikte makamında ziyaret ettik. Yollarımızın son durumları hakkında bilgi ve fikir alışverişinde bulunduk. Ağlı, Azdavay, Pınarbaşı ve Ulus Yolunun ihale çalışması ve Eflani- Daday yolunun ek ihalesini yapılmasını istedik. Ilgaz Tüneli ve Kırık Barajının yapımıyla değişecek yeni yolun güzergah çalışmaları ve yollarla ilgili planların konuşulduğu verimli bir ziyaret oldu. Karayolları Genel Müdürümüzle başlayan bu ziyaretlerimizi, ilerleyen zaman içinde diğer kurumlarımızın Genel Müdürlerine yapacağımız ziyaretlerle sürdüreceğiz dedi. T.Y