Tamam mı devam mı?

  • Aygün ailesi karar aşamasında

Kastamonuspor’a son 2 sezonda 12 milyon TL civarında karşılıksız destek veren Aygün ailesinin yol ayrımında olduğu ve kulübün geleceğini belirleyecek aile toplantısını Kurban Bayramı’nda gerçekleştirecekleri öğrenildi.

TFF 2. Lig’de mücadele eden GMG Kastamonuspor’un her şeyi ile ilgilenen Aygün ailesi, Kurban Bayramı’nda kulübün geleceğini belirleyecek kritik bir toplantı gerçekleştirecek. Play-Off çeyrek finalinde Tuzlaspor’a 1-0 mağlup olarak 1. Lig şansını yitiren kırmızı-siyahlılarda Onursal Başkan Cengiz Aygün ve Başkan Enes Ege Aygün’ün kulüpten desteğini çekmesinin gündemde olduğu ve konu ile ilgili net kararın bu toplantıda anılacağı öğrenildi.

Son 2 sezonda GMG Kastamonuspor’a 12 milyon TL civarında karşılıksız destek veren Aygün Ailesi’nin bu desteğini çekmesi durumunda kulübün 2018-2019 sezonunun sona ermesi ile birlikte yaşadığı sıkıntılarla tekrardan karşı karşıya kalabileceği konuşuluyor.

Toplantıdan ‘Devam’ kararı çıkması durumunda ise Onursal Başkan Cengiz Aygün ve Enes Ege Aygün’ün bu sezon yarım kalan hikayeyi tamamlamak için güçlü bir kadro kurması bekleniyor.