Taşköprü’yü ağlatan ölüm

KASTAMONU'DA MERMER USTASI MEHMET ÖZER (37) SERİNLEMEK İÇİN DENİZE GİRDİĞİ SİNOP'DA BOĞULMA TEHLİKESİ GEÇİRİP SUDAN ÇIKARTILDIKTAN SONRA SAMSUN'DA TEDAVİ ALTINA ALINDIĞI HASTANEDE HAYATINI KAYBETTİ. (MUHAMMER AY/SAMSUN-İHA)

Taşköprülü mermer ustası Mehmet Özer,serinlemek için denize girdiği Sinop’ta boğulma tehlikesi geçirip sudan çıkartıldıktan sonra Samsun’da tedavi altına alındığı hastanede hayatını kaybetti.

Olay, Sinop’ta meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Taşköprü ilçesinde mermer dükkanı sahibi olan Mehmet Özer (37) dün yanında ailesi ile birlikte aracıyla Samsun’a mermer almaya geldi. Aracına mermer yükleyen Mehmet Özer Sinop üzerinden Taşköprü’ye geri giderken Sinop’ta serinlemek için denize girdi. Ailesinin gözleri önünde boğulma tehlikesi geçiren Mehmet Özer, denizden çıkartılarak Sinop Atatürk Devlet Hastanesine kaldırıldı. Hayati tehlikesi bulunan Mehmet Özer, ilk müdahalesinin andından Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi ancak yoğun bakım servisinde yer olmadığından Samsun’daki özel bir hastaneye götürüldü. Samsun’daki özel hastanenin yoğun bakım servisinde tedavi altına alınan Mehmet Özer bugün sabaha karşı yapılan müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.