Taş’tan Çelik’e cevap

Milletvekili Metin Çelik’in kendisine yönelik eleştirilerini cevaplayan Daday Belediye Başkanı Hasan Fehmi Taş, “Yaptığınız bu açıklamalar şahsımı üzmüş ve şaşırtmıştır. Sebebi de 17 yıllık iktidarınız döneminde 30 kilometrelik Daday yolunu yapamayanların, bu denli yapılan çalışmaları, çabayı ve hizmeti görmezden gelmeleridir” dedi.

Daday Belediye Başkanı Hasan Fehmi Taş, Ak Parti Kastamonu Milletvekili Metin Çelik’in kendisine yönelik eleştirilerini yaptığı açıklamayla cevapladı.

Başkan Taş açıklamasında şöyle dedi:

’’Sayın Milletvekili Çelik, benim belediye başkanlığı dönemimim de Daday’a hiçbir hizmetin yapılmadığını gazetelere beyan etmiştir. Çalışmalarımı burada sıralayamayacağım. Çünkü sizi ve ekibinizi  yapılan çalışmaları görmeniz için Dadaya davet ediyorum.  Yapılan çalışmaları size ve kamuoyuna göstermek isterim. Hem bu vesile ile seçimden seçime gelen sizler Daday’ı görmüş olur, siz de bizlere bu güne kadar Daday için neler yaptınız, yapıyorsunuz anlatırsınız. Benim nasıl bir Belediyecilik yaptığımı, partinizin Kastamonu Belediye Başkanı olan Sayın Tahsin Babaş’a ve diğer AKP’li ilçe Belediye Başkanlarına sorabilirsiniz. Hepsi benim arkadaşım ve fikir alışverişinde bulunduğum dostlarım ve arkadaşlarımdır. Onlar benim nasıl bir insan olduğumu anlatacaklardır. Yaptığınız bu açıklamalar şahsımı üzmüş ve şaşırtmıştır. Sebebi de 17 yıllık iktidarınız döneminde 30 kilometrelik Daday yolunu yapamayanların, bu denli yapılan çalışmaları, çabayı ve hizmeti görmezden gelmeleridir. Sayın Milletvekili Çelik, açıklamalarınız  gösterdi ki, sizin Daday’dan  bir haberiniz yok. Bilinmelidir ki Daday halkı çalışanla çalışmayanları çok iyi ayırt etmekte ve değerlendirmektedir,’’