Teknik Direktör Yıldırım: “İki maçımızı da kazanacağız”

GMG Kastamonuspor Teknik Direktörü Ahmet Yıldırım, Van ve Sakarya maçlarının üzüntüsünü yaşamaya devam ettiklerini söyledi.

Sezon başı söylemlerin tersine artık play off söylemlerinin içerisinde olduklarını ifade eden Ahmet Yıldırım, “İç sahada karşılaştığımız Van ve Sakarya maçlarının üzüntüsü var. Kazanmış olsaydık şu anda liderdik. Üzüntü duyduğumuz şey bu. Kötü gibi gözüken, söylemleri farklı olan takım içerde iki maçı kazansaydı liderdi. O yüzden üzüldük, çok üzüldük. Oyun olarak, mücadele olarak ise son derece memnunum. Hata var ama bu oyun da hatalar oyunu zaten. Maçtan sonra oyuncularımı da mücadelelerinden dolayı tebrik ettim ama bizim takım kapasitemiz lider olabilecek bir seviyede. Oyuncular bunu anladı, hepimiz anladık. İlk devredeki son 2 maçımızı kazanıp ikinci yarıya çok umutlu bakmak istiyoruz” dedi.

Takımın durumunun iyi olduğunu da söyleyen Yıldırım, “Mücadele anlamında iyiyiz. Liderlik veya Play-Off içinde olma şansımız var. Bunu iyi değerlendirmek istiyoruz. Bayburt takımı iyi bir takım. En azından Sakarya gibi değil. Bizim en çok yaptığımız hatalardan birisi hızlı hücum yemek. Bunu engellememiz lazım. Zor maç ama kolaya çevirecek olan da biziz” diye konuştu.