Teknokent’te % 100 doluluk

Kastamonu Üniversitesi Kuzeykent Kampüsü’nde bulunan prefabrik binasında kapılarını açan Kastamonu Teknokent A.Ş., geçen ay itibariyle başvuru sürecini tamamlamak üzere olan firmalarla birlikte yüzde 100’lük doluluk oranına ulaşmayı başardı.

5 ay gibi kısa bir süre de Ar-Ge ofisleri dolan Kastamonu Teknokent’e başvurular ise halen devam ediyor.

Gerek yeni talepleri karşılamak gerekse mevcut firmalara daha iyi şartlarda hizmet verebilmek için müjdeli haber Kastamonu Teknokent A.Ş. Yönetim Kurulu’ndan geldi.

Uzun zamandır altyapı çalışmaları devam eden yeni binanın yapımı için son toplantısında gerekli kararlar alan Kastamonu Teknokent AŞ Yönetimi, konuyla ilgili heyecanını “Kastamonu Valiliği İl Özel İdaresi ve Kastamonu Belediyesinin de teknik destekleriyle önümüzdeki günlerde temeli atılacak olan “Kastamonu Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi İdari Bina ve Kuluçka Merkezi”nin öncelikle şehrimize, üniversitemize ve girişimcilerimize hayırlı olmasını temenni eder, bu vesileyle uzun vadede ülkemiz ve geleceğimiz için de güzel işlere imza atan paydaşlar arasında olmayı dileriz” mesajıyla paylaştı.