TFF Grassroots kursu sona erdi

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Kastamonu Şubesi tarafından Tosya’da organize edilen TFF Grassroots –C Antrenör Kursu sona erdi. 10 gün süren kursun eğitimlerini Dr. Atilla Yüce ve Tuncay Mocanverdi. Kursta 30 antrenör adayı yoğun eğitime tabi oldular. Yorucu geçen serüvende şube tarafından planlanan Tosya Musiki cemiyeti müzik eğlence programı ve Tosya Ahi Yaren Derneği yaren eğlencesine katılan antrenör adayları stres atma şansı da yakaladılar.

Kapanış töreninde konuşma yapan TÜFAD Kastamonu Şube Başkanı Nezir Öztürk genç antrenörlere kendilerini sürekli geliştirmelerini, çağa ayak uydurmalarını ve yeniliklere açık olmalarını, gençlerimizi ahlaklı, milli ve manevi değerlerine sahip çıkan sporcular olarak yetiştirmelerini tavsiye etti.

Kastamonu spor camiası duayenlerinden merhum Yaşar Oktay’ın isminin verildiği kursta, Yaşar Oktay’ın kardeşi Necip Oktay’a, TFF eğitimcileri Dr. Atilla Yüce ve Tuncay Mocan’a; ayrıca ulaşım, lojistik ve de eğitim konularında maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen Tosya Kaymakamı Deniz Pişkin’e, Tosya Belediye Başkanı Volkan Kavakligil’e, Tosya İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Demirci ‘ye ve Tosya İlçe Gençlik ve Spor Müdürü İsmail Keskin’e teşekkür plaketleri takdim edildi.