THY toplantıyı da erteledi!

  • Türk hava Yolları’nın (THY), yeniden başlamasını altı kez ertelediği uçuşları Kastamonu uçuşlarını yeniden başlatma konusunu gündeme alması beklenen dünkü genel toplantısı, son anda ertelendi. 
  • THY’nin iki üst düzey yöneticisiyle görüştükten sonra konuyu takipte kalan KAS-GEG Genel Başkanı Zafer Küçükşabanoğlu,ertelenen toplantının ilerleyen günlerde gerçekleştirileceğinin ve Kastamonu uçuşlarının erkene alınması için gelen taleplerin gündeme getirileceğinin söylendiğini aktardı.

Türk hava Yolları’nın (THY), yeniden başlamasını altı kez ertelediği uçuşları Kastamonu uçuşlarını yeniden başlatma konusunu gündeme alması beklenen dünkü toplantısı, son anda ertelendi.

THY’nin iki üst düzey yöneticisiyle görüşme gerçekleştiren ve bugün yapılması beklenen toplantının varlığından haberdar olmamızı sağlayan KAS-GEG Genel Başkanı Zafer Küçükşabanoğlu, son gelişmeyle ilgili şunları söyledi:

“Dün görüşme yaptığım THY yöneticileriyle tekrar iletişime geçerek, bugünkü genel toplantılarında Kastamonu konusunun gündeme alınıp, alınmadığı ve alındıysa son durumun nasıl sonuçlandığını kendilerine sordum.

“THY genel toplantısının iptal olduğunu, ilerleyen günlerde genel toplantılarını gerçekleştireceklerini ve o toplantıda Kastamonu uçuşlarının erkene alınması için bizlerden gelen talepleri gündeme getireceklerini ifade ettiler.

“Dün THY yaptığım görüşmeyle ilgili de kendi izlenimlerimi ve neler yapılması gerektiğini şehrimizin yöneticileriyle de paylaştım. Süreci yakından takip ediyoruz. Bir gelişme olursa sizleri haberdar edeceğiz.”