Tosyaspor’dan yılın transferi

TOSYA BELEDİYE BAŞKANI VOLKAN KAVAKLIGİL TOSYA SPOR'DA (MEHMET ÜNSAL/KASTAMONU-İHA) Kastamonu 1. Amatör Kümede mücadele eden Tosyaspor, Tosya Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil'i transfer ederek oyuncu kadrosuna kattı.

Başkan Kavaklıgil, yeşil sahaya çıkıyor

Kastamonu 1. Amatör Ligi’nde mücadele eden Tosyaspor, Tosya Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil’i transfer ederek oyuncu kadrosuna kattı. Volkan Kavaklıgil, bir süredir ara verdiği futbola böylece Tosyaspor’da yeniden dönüş yapmış oldu.

TOSYA BELEDİYE BAŞKANI VOLKAN KAVAKLIGİL TOSYA SPOR’DA (MEHMET ÜNSAL/KASTAMONU-İHA)
Kastamonu 1. Amatör Kümede mücadele eden Tosyaspor, Tosya Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil’i transfer ederek oyuncu kadrosuna kattı.

2011 yılına kadar aktif futbol oynayan ve çeşitli nedenlerle futbola ara veren Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil, kendisini Tosyaspor’lu yapan imzayı attı. Belediye Başkanlığı makamında gerçekleştirilen imza töreninde Kulüp Başkanı Cengiz Kasap, 2. Başkan Sefa Abayın, Yönetim Kurulu Üyeleri Kahraman Cebeci, Muharrem Özekmekçi, Mustafa Ersaka, Teknik Direktör Erol Güccük, Yunus Can ve Ertuğrul Çolakoğlu katıldı. Volkan Kavaklıgil, Tosyaspor’da 37 numaralı formayı giyecek.

Volkan Kavaklıgil, “Amacımız gençlere sporu sevdirmek ve özendirmek. Vatandaşlarımızın teveccühü ile şehri yönetmek nasip oldu ve yaşımızın da 29 olması münasebetiyle Kastamonu 1. Amatör Liginde mücadele eden Tosyaspor ile sözleşme imzaladık. Bütün hemşehrilerimizi özellikle iç sahada yapılan müsabakalarda görmek isteriz. Gençlerimizi güzel ahlaklı, çevik vücutlu bir şekilde yetiştirme gayreti olan bu spor kulübümüzle birlikte inşallah Tosya’yı da temsil edeceğimiz kanaatindeyim. Hafta sonu oynayacağımız Seydiler Belediyespor maçına tüm Tosyalı hemşehrilerimiz bekliyorum” diye konuştu.