Tribünleri dolduralım

GMG Kastamonuspor’un her zamankinden daha fazla tribün desteğine ihtiyacı bulunuyor. İlk devreyi minimum hasarla atlatıp geleceğe umutla bakmak isteyen GMG Kastamonuspor, yeniden bir seri yakalayıp zirveye tırmanmak istiyor.

Sezon sonuna kadar şampiyonluk yarışının içerisinde kalmak isteyen kırmızı-siyahlılar, ilk yarının sonunda oynayacağı 5 zorlu karşılaşmanın ilkinde Vanspor’u konuk edecek.

İlk devrenin sonunda bir birinden zorlu karşılaşmalara çıkacak olan Kastamonuspor, bu maçlarda taraftar desteğine her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyuyor.

Şuana kadar Gazi Stadı’nda ki karşılaşmaları yaklaşık 1000 taraftar ortalaması ile oynayan kırmızı-siyahlılarda bu sayının Vanspor, Sakaryaspor ve Bayburt İl Özel İdarespor karşılaşmalarında artması bekleniyor.

Kırmızı-siyahlı taraftarları tribüne çağıran GMG Kastamonuspor Teknik Direktörü Ahmet Yıldırım, “Baktığınız zaman 3. ligden yeni çıkan, iskelet kadrosunu çok bozmayan iyi bir takım bu lige göre. Bizde içeride oynama avantajını kullanıp bu maçı kazanmak istiyoruz. Hoca değişikliği oldu bu onlara artı getirebilir ama ne olursa olsun oyuncularımız bazı şeyleri çözdü. Burada özellikle arzu, istek ve kazanma hırsını benimsedi.  Kazanıp yolumuza devam etmek istiyoruz. Yarışın içerisinde kalmak istiyoruz. En azından şu 5 maçı kayıpsız atlatırsak ikinci yarıya çok daha umutla bakabiliriz. Bizim için önemli ve kazanmamız gerekiyor. Ancak yine söylüyorum: Kazanamıyorsan, kaybetmemek gerekiyor. O yüzden bu önemli maçta herkesten tribüne gelip takıma destek vermesini istiyoruz” dedi.