Ulus Gıda 37 ve TekSüt’ten sağlık çalışanlarına destek

Teksüt Süt Mamülleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Arınık ve Ulus Gıda 37 firması sahipleri Şahin Mustafacıoğlu ve Erdal Mustafacıoğlu’nun katkı ve desteği ile pandemi döneminde özveri ile çalışan sağlık çalışanları için 250 adet gıda kolisi hazırlandı.

Hazırlanan koliler Kastamonu Eğitim ve Araştırma Hastanesi İdari ve Mali Hizmetler Müdürü Halim Şekerlioğlu ve  Kastamonu Eğitim ve Araştırma Hastanesi Destek ve Kalite Hizmet Müdürü Erkan Türkmen’e teslim edildi.

Şahin ve Erdal Mustafacıoğlu yaptıkları açıklamada şunları ifade etti:

“Teksüt Yönetim Kurulu Başkanımız Cevdet Arınık ve şirketimiz Ulus Gıda 37’nın katkı ve desteğimiz ile Koronavirüs (Covid-19) pandemi sürecinde, tüm ülkede yaşanan salgına gece gündüz demeden büyük özveriyle işlerinin başında olan kahraman sağlık çalışanlarımız için 250 adet gıda kolisi hazırlayıp verdik. Bu süreçte katkı ve desteğini esirgemeyen Teksüt Süt Mamülleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Arınık’a ve sağlık çalışanlarımıza firmamız adına çok teşekkür ediyoruz. Bizler bugün olduğu gibi bundan sonra da her zaman sağlık çalışanlarımızın moral ve motivasyonlarını en üst düzeyde tutmaları için yanında olacağız.”

Kastamonu Eğitim ve Araştırma Hastanesi İdari ve Mali Hizmetler Müdürü Halim Şekerlioğlu da “Ulus Gıda 37 şirketi ve Teksüt Süt Mamülleri A.Ş.’nin pandemi sürecindeki katkı ve destekleri ile Covid-19 polikliniği sağlık çalışanlarımız için hazırladıkları gıda kolileri için ve bu duyarlı davranışları için teşekkür ediyoruz. Bunları sağlık çalışanlarımıza dağıtacağız” dedi.

Destek ve Kalite Hizmet Müdürü Erkan Türkmen de, “Sağlık çalışanlarına katkı ve destek veren herkese teşekkür ediyoruz. El birliği ile bu süreci atlatacağız” dedi.

Cengiz MUHZİROĞLU