“Umutsuz değilim”

GMG Kastamonuspor Teknik Direktörü Ekrem Al, Belediye Bodrumspor maçı öncesinde yaptığı açıklamada, “Hafta boyunca iyi hazırlandık, hazırlıklarımız da devam ediyor. Mevcut kadromuzla en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Bodrum maçında da umutsuz değilim. İnşallah iyi olacak” dedi.

Karacabey maçında sakatlanan Ömer Gür dışında şu anda bir eksiklerinin olmadığını söyleyen Ekrem Al, “Daha önce de söyledim Ömer çok yönlü bir oyuncu, takımın çok önemli bir parçasıydı. Tekrar geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Mevcut kadromuzla mücadelemizi sürdüreceğiz. Bodrum’u analiz ettik. Her takım bize göre biraz daha şanslı. Sayısal olarak şanslılar, hamle yapma şansları daha yüksek. Biz kiminle oynarsak oynayalım kendi oyunumuza bakacağız. Rakip iyi kötü, güçlü zayıf bunu düşünmüyoruz. Kendimize bakıyoruz. Varlığımızı sahaya yansıtabilmek bize yeterli. Biz kendimiz iyi oynarsak her zaman her yerden puan alabilecek güçteyiz. Devamlılığımız önemli onu da inşallah sağlayacağız. Futbolcularımızın çalışmaları, kendilerini ortaya koymaları son derece iyi. Bana bu yetiyor” diye konuştu.

Oyuncularının Karacabey maçından 3 puan alamadıkları için üzgün olduğunu da söyleyen Ekrem Al, “Ortaya koydukları mücadele, takım için kendilerini ortaya koymaları, motivasyonları, 3 puanla başlamayı ne kadar çok istediklerini gösterdi. İlk maçlar zordur, yazı tura gibidir ama oynadıkları oyun, kaçırdıkları goller futbolcuları üzdü. Her zaman puan puandır. Hafta boyunca da puanla başlamanın moraliyle hazırlandık” dedi.