Ünlü: “Sokak sokak milletimizleyiz”

  • Parti yöneticileriyle birlikte Pınarbaşı’na bir çıkarma yapan AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü, “Tüm teşkilat kademelerimizle birlikte memleketimizi karış karış gezmeye, her bir hemşehrimizin derdini, fikrini, görüşünü dinlemeye devam ediyoruz. Adeta ilimizin her noktasında sokak sokak milletimizleyiz. Bu anlayıştan taviz vermeden çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

 

 

AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü, beraberinde il başkan yardımcıları, il yönetim kurulu üyeleri, İl Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Sayıkoğlu ve İl Kadın Kolları Başkanı Neslihan Kaya ile birlikte Pınarbaşı ilçesini ziyaret etti.

Pınarbaşı Kaymakamı Salih Başara’yı ziyaretle ilçe turuna başlayan İl Başkanı Doğan Ünlü ve AK Parti teşkilatı, daha sonra Belediye Başkanı Şenol Yaşar’ı ve ilçe müftülüğünü ziyaret etti.

Pınarbaşı’ya bağlı mahalle ve köylerin muhtarları ile de biraraya gelen Başkan Ünlü, köylerin talepleri ve sıkıntılarını muhtarlardan dinleyerek çözümü noktasında istişarelerde bulundu.

İlçede esnaf ziyareti de yapan İl Başkanı Ünlü, günün sonunda İlçe Başkanlığında düzenlenen yönetim kurulu toplantısında il yönetim kurulu üyeleri ve ilçe teşkilatı ile biraraya gelerek parti çalışmalarını değerlendirdi.

AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü’ye ziyaretler esnasında Pınarbaşı Belediye Başkanı Şenol Yaşar, AK Parti İlçe Başkanı Sinan Yılmaz ve ilçe teşkilatı da eşlik etti.

İlçe ziyareti ile ilgili değerlendirmelerde bulunan İl Başkanı Ünlü, şunları ifade etti:

“Esnafımızla ve vatandaşlarımızla bir araya geldik, muhtarlarımızla mahalle ve köylerimiz için verimli bir toplantı gerçekleştirdik. İlçemizde yürüttüğümüz projeler ve teşkilat çalışmaları ile ilgili istişarelerde bulunduk. Tüm teşkilat kademelerimizle birlikte memleketimizi karış karış gezmeye, her bir hemşehrimizin derdini, fikrini, görüşünü dinlemeye devam ediyoruz. AK Parti’yi 19 yıldır iktidarda tutan en önemli unsur milletimizle olan gönül bağıdır. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde Büyük Türkiye ve Güçlü Kastamonu yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz. Bu yolda en önemli yol arkadaşımız olan aziz milletimizle hep bir arada olabilmek için de her gün sahadayız. Adeta ilimizin her noktasında sokak sokak milletimizleyiz. Bu anlayıştan taviz vermeden çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Kıymetli misafirperverlikleri için Pınarbaşılı hemşehrilerime, ilçe başkanımıza, belediye başkanımıza ve teşkilatımıza teşekkür ediyorum.”