Ünlü’den CHP’ye havalimanı tepkisi

AK Parti Kastamonu İl Başkanı Doğan Ünlü, CHP Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı’nın, THY’nin uçak seferlerini başlatmaması konusundaki önergesinde yer alan “Kastamonu Havalimanı kapatılacak, o nedenle uçuşlara açılmıyor’ söylentilerinin gerçeklik payı var mıdır? Kastamonu Havalimanı’nın kapatılması mı söz konusudur?” şeklindeki sorularına tepki gösterdi ve “Hep akılları sürekli bir yerlerinin kapanmasında, bildikleri başka iş yok” dedi.

AK Parti Kastamonu İl Başkanı Doğan Ünlü, CHP Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı’nın, THY’nin uçak seferlerini başlatmaması konusunda Ulaştırma ve Altyapı Bakanı‘nın cevaplaması için verdiği önerge ve CHP Kastamonu İl Başkanı Hikmet Erbilgin’in aynı konuda sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşıma tepki gösterdi ve “Hep akılları sürekli bir yerlerinin kapanmasında, bildikleri başka iş yok” dedi.

Ünlü, Devrekani Belediyesi tarafından hayata geçirilen Gençlik Merkezi’nin açılışı ve yeni hizmet araçlarının tanıtımı töreninde halka hitap etti.

Birilerinin sürekli konuştuğunu, AK Parti kadrolarının ise sadece hizmet ürettiğini söyleyen Ünlü, şöyle dedi:

“CHP sadece eleştiri yapıyor. Bugün baktığınızda CHP Milletvekili ile CHP İl Başkanı,‘Havalimanı kapanacak mı?’ diyor. Bunların aklı ya bir yerin kapanmasında, ya kapatılmasında ya oranın işlerinin durmasında, ya da durdurulmasında…

AK Parti kadroları bugüne kadar nereyi kapattı?Allah’a şükür hep açılış yapıyoruz.

Bakın bugün buradayız, yarın başka bir yere gideceğiz. Ama CHP’liler hep kapatmaktan yana, hep durdurmaktan yana olacak; bizler ise bu şerefli aziz milletimize hizmet etmeye gayret edeceğiz. Gece gündüz demeden koşturmaya devam edeceğiz. Durmak yok yola devam inşallah.”